Zpět
 • ACE Consulting, s.r.o.

  Konviktská 291/24, 110 00, Praha - zobrazit na mapě
  +420 222 005 113
  +420 222 005 510
 • O agentuře

  Nabízíme vzájemně propojené poradenství, komplex doplňujících se služeb zaměřený na rozvoj lidských zdrojů. Přístup je vysoce profesionální, respektující individualitu klienta. Chráníme důvěrnost všech informací a etika je samozřejmostí všech realizovaných aktivit. Zaměřujeme se na realizování assessment a develoment center, zajišťujeme executive search, recruitment, organizujeme tréninky manažerských dovedností, koučování i další rozvoj osobnosti. Dále se věnujeme posouzení způsobilosti, realizaci 360° zpětné vazby či průzkumům spokojenosti. Chceme nabídnout své profesionální služby společnostem, které lidské zdroje považují za důležitou oblast svého rozvoje a chtějí ji neustále rozvíjet ve prospěch svého businessu.

 • Kontaktní osoby

  PhDr. Naďa Štullerová
  tel.: +420 222 005 105, mobil: +420 602 244 644
  stullerova@ace-consulting.cz

  Vlastimil Tetour
  mobil: +420 602 244 644
  tetour@ace-consulting.cz

 • Služby

  360° zpětná vazbametoda hodnocení pracovního výkonu zaměstnance
  Assessment centrumkomplexní diagnostický program, modelové situace, ukázky práce v týmu
  Development centrumzmapování kompetencí zaměstnanců, nastavení plánů jejich dalšího rozvoje.
  Firemní vzdělání
  Klasický recruitmentklasický nábor zaměstnanců
  Outplacementproces pomoci lidem při ztrátě zaměstnání
  Průzkum pracovní spokojenosti
  Psychodiagnostika
 • Otevírací doba

  pondělí
  09:00 - 17:00 hodin
  úterý
  09:00 - 17:00 hodin
  středa
  09:00 - 17:00 hodin
  čtvrtek
  09:00 - 17:00 hodin
  pátek
  09:00 - 17:00 hodin
 • Pobočky

  ACE Consulting, s.r.o. - Konviktská 291/24, 110 00, Praha, tel. +420 222 005 113

 • Články

  Zelenou má nyní 360° zpětná vazba

  Po mnoha letech, kdy se rozvoj realizoval nejprve intuitivně a pro všechny, měla velký rozmach development centra, která se snažila najít potenciál a dát prostor novým dovednostem. V posledních dvou, třech letech jsme zaznamenali v naší společnosti ACE Consulting velký zájem právě o 360 zpětnou vaz...

  Pro zaměstnavatele | PhDr. Nada Štullerová | 12.06.2019

  Kde a jak začít s rozvojem zaměstnanců: DC nebo 360?

  Development centrum jako nástroj rozvoje se využívá již mnoho let v mnoha společnostech a jeho přínosy není nutné již zdůrazňovat. Stále slouží jako výrazný nástroj pro zjištění potenciálu a možností rozvoje. V poslední době jsme ale zaznamenali silný rozvoj 360° zpětné vazby jako velmi důležitého ...

  Pro zaměstnavatele | PhDr. Nada Štullerová | 12.06.2019

  Psychologické testování v personalistice milované i zatracované

  V rámci Evropy existují přísné normy pro využívání psychologických testů pro potřeby personální práce, v ČR bohužel neexistuje zatím psychologická komora, a tak někdy je doopravdy těžké zjistit, kdo umí používat psychologické testy, a kdo ne, které testy jsou kvalitní a kt...

  Pro zaměstnavatele | PhDr. Nada Štullerová | 12.06.2019
 • Spokojený klient

  Se společností ACE Consulting, s.r.o. pracujeme již několik let. Od prvního setkání až doposud, si spolupráci s tak profesionálním týmem nemohu vynachválit. Najdete zde všechno: zkušenost, nasazení, expertní pohled i jedinečný souzvuk. Výstupy z realizovaných projektů dostaly za tu dobu kvalitativně jinou dimenzi.

  Ela Honická
  Ela Honická (McDonald’s ČR, spol. s r. o.)
  HR Supervisor
 • Se společností ACE Consulting, s.r.o. jsme spolupracovali jak při vyhledávání a výběru zaměstnanců na vyšší manažerské pozice, tak při realizaci development center.

  Naše spolupráce začala již v roce 2007, kdy jsme společně realizovali DC zaměřené na zjištění potenciálu nejvyššího managementu a definování možností jejich rozvoje. O tři roky později jsme se na základě této zkušenosti obrátili na ACE Consulting, s.r.o. s tím, že potřebujeme zrealizovat development centrum pro naše mladé talenty. V obou případech jsme byli s přípravou, realizací i následnou vyhodnocením velmi spokojeni. Pozitivní zpětnou vazbu máme také od samotných účastníků oněch DC.

  Na společnosti ACE Consulting si velmi vážím osobního přístupu, profesionality a snahy nalézt efektivní řešení i v netradičních situacích.

  Spolupráci se společností ACE Consulting, s.r.o. můžeme doporučit všem, kteří mají zájem spolupracovat s profesionálním partnerem.

  Ing. Veronika Effenbergová
  Ing. Veronika Effenbergová (TTC MARCONI s.r.o.)
  Personální manažerka
 • S agenturou ACE Consulting spolupracuji již 13 let, především ve vyhledávání kandidátů pro vyšší manažerské pozice. Výsledky odpovědného a profesionálního přístupu splňovaly moje očekávání. Pozitivní zkušenosti s ACE Consulting jsem proto opakovaně využil i u nového zaměstnavatele, tentokrát při rozvoji kariéry u vybraných zaměstnanců. Společnost ACE Consulting mohu na základě osobních zkušeností doporučit pro spolupráci v celé šíři nabízených služeb.

  Ing. Bohumil Bednář
  Ing. Bohumil Bednář (KOSTAL ČR, spol. s r.o.)
  Výrobní ředitel
 • Se společností ACE Consulting spolupracujeme od roku 2007, kdy jsme začali pořádat Assessment centra (AC) pro výběr vhodných kandidátů pro klíčové pozice v naší výrobní společnosti v Plzni, která vyrábí letecké interiéry pro letadla Airbus. Po dobré zkušenosti s ACE jsme jejich zkušenosti využili také ke školení našich výrobních mistrů v oblastech komunikace s podřízenými a přípravy na hodnotící rozhovory. Spolupracujeme také při výběrech na naše důležité pracovní pozice, neboť naše společnost se prudce rozvíjí (v roce 2013 jsme dosáhli 680 zaměstnanců).

  Na spolupráci s ACE Consulting oceňujeme jejich časovou flexibilitu, praktickou zkušenost, profesionální přístup a rychlou zpětnou vazbu.

  Ing. Dana Schwobová
  Ing. Dana Schwobová (Driessen Aerospace CZ, Zodiac Galleys Europe)
  HR Manažer

Pošlete poptávku agentuře Zdarma

ACE Consulting, s.r.o.
Maximální velikost souboru 3 MB.