Zpět

KONEKTOR CONSULTING s.r.o.

Adresa
Bucharova 2657/12, 15800, Praha - zobrazit na mapě

O agentuře

Společnost Konektor je mladá, flexibilní personální společnost, která se zaměřuje zejména na obsazování středních a vyšších pozic v rámci celé ČR. Konektor tvoří dva kamarádi, kolegové Vojta Menzl a Víťa Hynek, které pojí vize vytváření silných partnerských pout a to jak s firmou, tak s člověkem. Zkušenosti z trhu práce jsme nasbírali dlouholetým působením v personálních agenturách. Za zásadní považujeme zapálení pro řemeslo, které vzešlo z našeho přesvědčení, že pečlivou prací poskytneme kvalitní službu jak firmám, tak lidem. Základní rysy naší práce spočívají v individuálním přístupu, upřímném a přátelském jednání.

V minulém roce jsme dokázali obsadit 85% zadaných pozic. Považujeme to za velice úspěšné číslo. Tento úspěch přikládáme naší flexibilitě a racionálnímu uvažování. Vždy nejprve zvážíme, zda máme šanci danou pozici obsadit a pokud ano, jdeme si pevně za svým.

Naši práci zaměřujeme na kvalitu a ne na kvantitu. Oproti velkým agenturám se snažíme soustředit pouze na úzký okruh klientů, kterým se snažíme poskytovat kvalitní servis.

Hledáte upřímného parťáka pro nábor? Pojďme se nezávazně potkat :)

Kontaktní osoby

Ing. Vojtěch Menzl
+420 604 430 465
menzl@konektorconsulting.cz

Služby

Assessment centrumkomplexní diagnostický program, modelové situace, ukázky práce v týmu
Executive Searchpřímé oslovení vhodných kandidátů - head hunting
Firemní vzdělání
Klasický recruitmentklasický nábor zaměstnanců
Outplacementproces pomoci lidem při ztrátě zaměstnání
Outsourcingexterní zajišťování podpůrných činností firmy

Pobočky

KONEKTOR CONSULTING s.r.o.
Bucharova 2657/12
Praha 15800
tel.: +420 604 430 465

Spokojený klient

,,S kluky z Konektoru se známe již delší dobu. Když jsme v MultiSportu přemýšleli o rozšíření spolupráce s další personální společností, neváhala jsem ani minutu a Vítka s Vojtou oslovila. Spolupráce probíhá tak jak má. Zaslaní kandidáti jsou kvalitní a celkové jednání s Vítkem a Vojtou je na velmi profesionální úrovni."

Sabina Bedřichová (Multisport Benefit s.r.o.)
HR Recruiter

Spolupráce s klukama z Konektoru vždy probíhala a stále probíhá naprosto skvěle.
Komunikace nikdy nevázne a kluci se vždy snaží dodat ty nejlepší kandidáty.
Spolupráce si moc vážíme nejen po profesní stránce, ale také po té lidské. Komunikace s nimi je vždy velmi příjemná a přátelská.

Kristýna Lochmanová (Lagardere Duty Free, s.r.o.)
HR Coordinator

Profesionální spolupráce na úrovni. Svižná komunikace a empatický přístup při identifikaci potřeb a nastavování požadavků.
Doporučuji.

Pavla Kopecká (KPMG)
Head of Recruitment

Našli jsme práci

Vojta je opravdu mistrem ve svém oboru a to proto, že mu jde hlavně o spokojenost jak zaměstnavatele, tak možného budoucího zaměstnance a nikoliv o jeho vlastní prospěch. Jsem opravdu velkým dlužníkem a ještě jednou moc děkuji za ten nejlepší start do profesního života, co jsem mohl mít.

Jan Lédl
Country Ocean Freight Systems & Processes Manager UK / Ireland

Pošlete poptávku agentuře Zdarma

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Vojtěch Menzl z agentury KONEKTOR CONSULTING s.r.o.