Najděte nejlepší personální agentury, pracovní agentury, agentury práce.

PERSO - MB s.r.o.

AdresaZahradní 59, 29429, Mladá Boleslav - zobrazit na mapě
E-mailz.stika@perso-mb.cz
Webwww.perso-mb.cz
Telefon+420 736 480 049

O agentuře

Zakladatelem společnosti PERSO-MB je pan Zdeněk Štika, který v oblasti zaměstnávání externích pracovníků začal podnikat již v roce 1993. V roce 1999 byla na základě předchozích zkušeností založena firma PERSO-MB, s.r.o. Společnost si zakládá především na tradici kvalitně a poctivě odvedené práce pro svoje klienty. Klienti se k nám rádi vracejí, protože poskytujeme silné, stabilní a bezpečné zázemí. Za tyto léta zkušeností prošly společností desetitisíce uchazečů, čerpáme tedy z bohatých a kvalitních zkušeností.

Firma PERSO-MB se nezaměřuje pouze na pracovní síly z tuzemského pracovního trhu, ale snaží se svým klientům zajistit kvalitní personál i z jiných národních destinací. Naší firmou prošli již pracovníci ze Slovenska, Polska, Maďarska, Bulharska, Ukrajiny, Mongolska a Vietnamu a dle požadavků uživatele jsme schopni v krátkém časovém horizontu jeho představy naplnit. Pracovníci ze vzdálených či exotických zemí podléhají všem potřebným zvláštním zdravotním prohlídkám a jejich zaměstnávání je striktně v souladu s českými zákony.

Ke každé skupině zaměstnanců je přidělen koordinátor, který 24 hodin denně dohlíží na své pracovníky na středisku. Kontroluje nástupy na každou směnu a okamžitě řeší případně vzniklé komplikace. Na každých cca 50 lidí přidělujeme jednoho koordinátora, tak aby se dokázal plnohodnotně věnovat přiděleným pracovníkům.

U národností, kde vzniká jazyková bariéra, zajišťujeme ke každé skupině pracovníků tlumočníka, aby nevznikaly jazykové problémy na žádné ze zajišťovaných směn.

Kontaktní osoby

Zdeněk Štika
mobil: +420 736 480 049
z.stika@perso-mb.cz

Služby

Assessment centrum, Development centrum, Firemní vzdělání, Klasický recruitment, Outsourcing, Outplacement, Temporary help (dočasná výpomoc), Try & Hire

Nabídky práce

Aktuální nabídky práce (4) - volná místa zveřejněná na easy-práce.cz

Pobočky

PERSO - MB s.r.o. - Zahradní 59, 29429, Mladá Boleslav, tel. +420 736 480 049

Mapa