zpět na články pro zaměstnavatele

Co dělat, když vás korporát semele?

Pro zaměstnavatele

„Beru solidní peníze, ale už tam nejsem rád.“ Nejčastější věta, kterou slýchám od lidí hledajících cestu do nového a nezkaženého projektu.  Aspoň do doby, než zestárne a nepodaří se ho zkazit taky.
Třicátníci ve stavu čtyřicátníků, čtyřicátníci ve stavu padesátníků a padesátníci ve stavu šedesátníků.
Biologický věk neodpovídající věku kalendářnímu avšak odpovídající firemní kultuře, stresu a vyčerpání.
U třicátníků nejprve podrážděnost, psychická nepřítomnost, prokrastinace a hledání úniku v adrenalinových sportech či paralelních vztazích, ve věku čtyřicátníků nové děti s o generaci mladší partnerkou, ve věku padesátníků už troje prášky na arytmie, tlak, spaní, uklidnění, cukr, cholesterol… A nutkavé myšlenky na to, jestli své druhé děti dovedou aspoň k maturitě, splatí hypotéku a ještě si na stará kolena stačí užít trochu života.

Tolik nových projektů, kde přestanete stárnout rychleji biologicky než kalendářně,  nemám. Bod rozpojení se nenachází v nových projektech, protože vás to stejně zase dožene. Když se podíváte na problém dostatečně zblízka, zjistíte, že jste jeho součástí. Že nejste nezdravého firemního prostředí obětí, ale jeho spolutvůrcem.
Tohle není o slovech a koučování. Vaše adaptační schopnosti skryté ve fyzice, chemii a buněčné biologii jsou již vyčerpány a jsou vyčerpány i rezervy, které mohly určité nedostatky do jisté míry kompenzovat. To mění i vaši schopnost vnímat a utvářet realitu. A už je to na vás vidět.
Pak vás zachytí zdravotnický systém a začne vás léčit, dokud vás neuléčí. Uléčení je třetí až šestá nejčastější příčina smrti. Nejmenuje se uléčení. Jmenuje se podle orgánu, který chemické léčení nevydržel jako první. Lidé se však uléčení nebojí. Bojí se terorismu, klimatických změn, hackerů, Severní Koreje, USA, Ruska a Číny.

Bod rozpojení spočívá v obnovení správných buněčných funkcí, které vám pomohou nejen adaptovat se na prostředí, kde jste, ale prostřednictvím sebeuzdravení  ovlivnit i zdraví firemního systému, a z kruhu vytvořit spirálu.
Více nemá smysl psát. Chtějte vědět víc osobně. Kdo je připraven, rozumí.
Nechte si změřit svůj stav a nechte si vysvětlit váš osobní „buněčný“ příběh a jak získat zpátky 10 – 20 let.

Seznamte se se zkušenostmi těch, kteří se už a svou cestu proti času vydali. V průběhu programu AgeBack DRIVE získáte zpět 10 - 20 let během několika měsíců. Programu obnovy buněčné aktivity na bývalou úroveň bez použití chemických přípravků.

Seznamte se se zkušenostmi jiných.

Roman Bašta (DIKÉ - management zdrojů, s.r.o.) | 16.10.2019