Zpět
 • ANEX personální agentura

  28.října 150, 702 00, Ostrava - zobrazit na mapě
  +420 608 080 078
 • O agentuře

  Vyhledáváme pracovníky do všech oborů dle požadavků a specifikací našich klientů. Za naši dlouhou dobu činnosti máme však nejvíce zkušeností v pozicích obchodních, technických, ekonomických a specializujeme se také na pozice v managementu, a to na všech stupních řízení. Naše kanceláře naleznete v OSTRAVĚ, PRAZE a BRNĚ. Provádíme také personální audity, executive search a psychologické poradenství. Naše služby zajišťujeme pro firmy z celé ČR již 20 let. Pracujeme na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

  Jsme sehraným týmem odborníků, kteří milují personalistiku, máme v ní dlouholeté zkušenosti, svou práci děláme rádi a poctivě. Jsme si dobře vědomi, že v dnešní složité době je potřeba umět vhodné kandidáty nejen najít a oslovit, ale také kvalitně a dobře posoudit a vybrat.

  Nejsme pouze běžnými sběrateli a přeposílateli životopisů nevyhovujících kandidátů. Provádíme výběrová řízení na profesionální úrovni s kandidáty odpovídajícími Vašim požadavkům. Při výběrových řízeních a při poskytování ostatních služeb spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými konzultanty s bohatými zkušenostmi z oblasti lidských zdrojů, psychologie a vzdělávání.

  Naším cílem je vyhledání pracovníků na vysoké úrovni, které zadavatel téměř okamžitě zařadí na požadovanou pozici. Naší zásadou jsou obecně platné zásady slušnosti a zákony obchodní politiky: diskrétnost, profesionalita, informovanost, spolehlivost a etika. Reference poskytneme na vyžádání.

 • Kontaktní osoby

  Věra Pietrasová - ředitelka agentury
  mobil: +420 608 080 078
  anex@anexperson.cz

  ANEX - centrála
  mobil: +420 773 933 800
  info@anexperson.cz

  Mgr. Tereza Raisová - koordinátor výběrových řízení
  mobil: +420 724 718 287
  raisova@anexperson.cz

  Ing. Jan Pietras - marketing
  mobil: +420 775 712 821
  marketing@anexperson.cz

 • Nabídky práce

  Aktuální nabídky práce (49) - volná místa zveřejněná na easy-práce.cz
 • Služby

  360° zpětná vazbametoda hodnocení pracovního výkonu zaměstnance
  Assessment centrumkomplexní diagnostický program, modelové situace, ukázky práce v týmu
  Development centrumzmapování kompetencí zaměstnanců, nastavení plánů jejich dalšího rozvoje.
  Klasický recruitmentklasický nábor zaměstnanců
  Outsourcingexterní zajišťování podpůrných činností firmy
  Průzkum pracovní spokojenosti
  Psychodiagnostika
 • Otevírací doba

  pondělí
  09:00 - 17:00 hodin
  úterý
  09:00 - 17:00 hodin
  středa
  09:00 - 17:00 hodin
  čtvrtek
  09:00 - 17:00 hodin
  pátek
  09:00 - 17:00 hodin
 • Pobočky

  ANEX personální agentura - 28.října 150, 702 00, Ostrava, tel. +420 608 080 078
  ANEX personální agentura - Korunní 1440/60, 120 00, Praha, tel. +420 608 080 078
  ANEX personální agentura Brno - Holandská 2/4, 639 00, Brno, tel. +420 537 022 515

 • Spokojený klient

  S personální agenturou ANEX spolupracujeme již řadu let. Oceňujeme zejména velmi dobrou komunikaci a spolupráci při vyhledávání nových zaměstnanců na důležité pracovní pozice. Jejich profesionální a aktivní přístup nám již zajistil řadu kvalitních spolupracovníků. Pokud hledáte kvalitní zaměstnance, můžeme tuto agenturu jen doporučit.

  MVDr. Hana Vyplelová (IMOS facility, a.s.)
  členka představenstva a ředitelka společnosti
 • Se společností ANEX spolupracujeme dlouhodobě, podařilo se nám již úspěšně obsadit čtyři různé pozice (jako například obchodní manager, technický poradce, administrativní úsek). Oceňujeme osobní přístup a schopnost agentury pochopit naše požadavky na kandidáta, což výrazně zvyšuje efektivitu výběru.

  Ing. Ladislav Skoček (Mankiewicz Průmyslové barvy a laky k.s.)
  jednatel
 • Na agenturu ANEX jsme se poprvé obrátili v roce 2016 při vyhledání strategické pozice nejvyššího managementu. V krátké době byla pozice úspěšně obsazena odpovídajícím kandidátem. V následujících letech jsme spolupracovali na vyhledání dalších pozic na úrovni středního managementu. Většina doporučených zaměstnanců v naší firmě stále pracuje. Personální poradci z agentury pracují profesionálně a oceňujeme zejména velmi dobrou komunikaci. Ve spolupráci máme v plánu pokračovat i nadále.

  Pavel Mráz (CHOCOLAND a.s.)
  předseda představenstva
 • Na agenturu ANEX jsme se poprvé obrátili v loňském roce, kdy jsme obsazovali vysoce specializované administrativní a technické pozice. Pozice byly ve velmi krátké době obsazeny kvalitními kandidáty. Oceňujeme zejména profesionalitu, znalost podmínek místního trhu práce a vynikající úroveň komunikace. S agenturou plánujeme další spolupráci.

  JUDr. Vladimír Rott (Rott, Růžička & Guttmann)
  Patentové, známkové a advokátní kanceláře
 • S personální agenturou ANEX spolupracuji při vyhledávání zaměstnanců pro mé společnosti již více než 6 let. Většina našich zaměstnanců, které mi doposud personální agentura doporučila, doposud pracují na svých pozicích a to k oboustranné spokojenosti.

  Ing. Petr Slíva (PRUNIWERK a.s.)
  předseda představenstva
 • ANEX personální agentura pro naši společnost pořádá výběrové řízení na nové zaměstnance. Během naší vzájemné dlouhodobé spolupráce jsme získali do našeho týmu řadu výborných odborníků a zaměstnanců na různé pracovní pozice. Oceňujeme zejména kvalitní a rychlý přístup k zadaným požadavkům a vzájemnou komunikaci na výborné úrovni.

  Ing. Arch. Aleš Vojtasík (OSA projekt s.r.o.)
  jednatel společnosti
 • S personální agenturou ANEX spolupracujeme od roku 2007, kdy jsme doplňovali náš tým obchodních zástupců na Moravě. Od té doby řešíme naše personální záležitosti výhradně se společností ANEX. Personální poradci z agentury vystupují a pracují profesionálně a korektně a proto můžeme služby ANEXu doporučit i našim obchodním partnerům.

  PhDr. Arnošt Suk, MBA (Schubert CZ spol. s r.o.)
  prokurista
 • Na agenturu ANEX jsme se poprvé obrátili v loňském roce, kdy jsme obsazovali vysoce specializované pozice obchodního i technického charakteru. Pozice byly ve velmi krátké době obsazeny kvalitními kandidáty. Oceňujeme zejména velmi dobrou znalost podmínek na místním trhu práce, širokou databázi uchazečů, vysoce profesionální práci a zejména vynikající úroveň komunikace. S agenturou plánujeme další spolupráci.

  Ing. Pavel Matoušek, MBA (ELFE, s.r.o.)
  jednatel společnosti
 • Na základě naší žádosti provedla firma ANEX personální audit v Integrovaném sociálním ústavu p.o. v Komorní Lhotce. Tento audit byl zaměřen na adekvátnost personálního obsazení vzhledem k pracovní době, pracovní neschopnosti a řádné dovolené na úseku stravování v ústavu.

  S výsledky a především s prací p. Mgr. Hany Bobrovské a p. Ing. Evžena Heiniga jsme byli velice spokojeni. Audit splnil beze zbytku požadovaný účel.

  S jeho provedením byli spokojeni všichni zainteresovaní zaměstnanci i vedení ústavu. Výsledky byly prezentovány velmi srozumitelně a závěry auditu budou plně využity k prospěchu a zkvalitnění pracovních podmínek vybraného úseku provozu Integrovaného sociálního ústavu. Za profesionálně provedenou práci upřímně děkuji.

  Ing. Pavel Dyrčík (ISU Komorní Lhotka p.o.)
  ředitel
 • Personální agentura ANEX realizovala v naší organizaci Projekt o poradenství a provedení analýzy kapacity pracovních sil v přímé obslužné péči. Cílem projektu bylo posouzení stavu kapacity pracovních sil pomocí metody "Audit pracovních pozic".

  Výstupem realizovaného auditu byl návrh optimalizace pracovní doby a pracovních náplní jednotlivých profesí, stanovení optimálního složení pracovního týmu (profesní zaměření, týmová role, počet pracovníků), návrh témat pro další vzdělávání tohoto pracovního kolektivu.

  Spolupráci s agenturou ANEX hodnotíme jako přínosnou, stejně jako profesionální přístup jejich pracovníků.

  Personální agenturu ANEX můžeme doporučit k realizaci obdobných projektů.

  Ing. Ivana Vardanová (SENIOR Otrokovice)
  ředitelka

Pošlete poptávku agentuře Zdarma

ANEX personální agentura
Maximální velikost souboru 3 MB.