Zpět

Kde nás najdete

Comac jobs s.r.o.Janáčkova 16,
70200, Ostrava
Zobrazit na mapě
pondělí
08:00 - 16:00 hodin
úterý
08:00 - 16:00 hodin
středa
08:00 - 16:00 hodin
čtvrtek
08:00 - 16:00 hodin
pátek
08:00 - 16:00 hodin

O agentuře

Jsme ryze česká personální agentura. Naši činnost jsme zahájili v roce 2011 jako malá lokální agentura působící především v Moravskoslezském kraji. Nyní patříme mezi největší personální agentury nejen v regionu, ale také v celé České republice.

Naše náborová centra se nachází v devíti městech, z toho šest je v Moravskoslezském kraji, dvě centra najdete v Čechách a jedno náborové centrum má zastoupení také v Polsku.
Poskytujeme náborová řešení na míru - dočasné přidělení zaměstnanců (temporary placement), trvalé umístění zaměstnanců do kmenového stavu (permanent placement), zahraniční nábor a také ubytování pro přidělené zaměstnance v našich ubytovacích kapacitách v Bohumíně a ve Frýdku-Místku.

Služby

Executive Search
přímé oslovení vhodných kandidátů - head hunting

Klasický recruitment
klasický nábor zaměstnanců

Outplacement
proces pomoci lidem při ztrátě zaměstnání

Outsourcing
externí zajišťování podpůrných činností firmy

Temporary help
dočasná výpomoc

Kontaktní osoby

Valerie Strebčuková
+420 770 108 581
valerie.strebcukova@comacjobs.cz

Práce v zahraničí

Česká republika

Články

Náborová raketa - 100 nových tváří za pouhé 2 měsíce!

Tak tohle byla neuvěřitelná jízda! Během dvou měsíců jsme dokázali nabrat 100 nových parťáků pro našeho klienta z oblasti výroby v Českém Těšíně. To je síla týmové práce a skvělého příst...

Pro zaměstnavatele - Marek Lintner 04.04.2024

Za čtyři měsíce jsme dodali 93 zaměstnanců. K jednomu klientovi.

Pro našeho významného klienta z oblasti automotive v Ostravě, který se specializuje na výrobu brzdových deštíček, jsme dlouhodobým partnerem v oblasti flexibilního zaměstnávání převážně z loká...

Pro zaměstnavatele - Marek Lintner 04.04.2024

Nabíráme kvalitní lidi, které si klient bere pod svá křídla

V rámci spolupráce s klientem, který vyrábí plastové čipové karty, máme nadstandardní vztah už několik let. Počas tohoto období se nám povedlo mu dodat stovky kvalitních zaměstnanců v rám...

Pro zaměstnavatele - Marek Lintner 04.04.2024

Doporučení klientů

Se společností Comac Jobs spolupracuje naše společnost již více než 10 let. Naše spolupráce je na vysoké profesionální úrovni a v současné době si nedovedeme představit průběžné doplňování agenturních zaměstnanců bez této společnosti.

Mgr. Josef Byrtus (ISOTRA a.s.)
Personální ředitel

U společnosti Comac Jobs s.r.o. oceňujeme zejména jejich flexibilitu. Pružná reakce na naše požadavky, společné hledání nejlepšího řešení, jednoduchá a jasná pravidla pro všechny strany a snaha vyjít vstříc je velkou devizou této firmy.
Naším cílem je získat kvalitní zaměstnance, a to se nám prostřednictvím Comac Jobs daří.

Eva Viceníková (Idemia Czech s.r.o.)
HR

Spolupráci se společností Comac jobs jsem vybrala na základě předchozí velmi pozitivní zkušenosti.
Spolupracujeme v oblasti dočasného přidělení zaměstnanců. Oceňuji jejich ochotu a snahu vždy najít to nejlepší řešení, profesionální přístup a flexibilitu přizpůsobit se požadavkům zákazníka.
Těším se na další společné projekty.

Tamara Bernatíkvá (ROCKWOOL a.s.)
HR

Naše dlouhodobá spolupráce s firmou COMAC je postavena na vzájemném pochopení, přátelských a zároveň velmi profesionálních vztazích. Tyto pravidla platí v každém, byť složitém, období a proto můžeme firmu COMAC doporučit jako solidního partnera pro každou situaci

Marek Branny (GALVAN s.r.o.)
Personální ředitel

Doporučení uchazečů o práci

Dobrý den, byl jsem s Vaší agenturou naprosto spokojen, s komunikací nebyl problém, pokud jsem se svému agenturnímu šéfovi nedovolal, zavolal mi zpět, byl vstřícný a nebyl problém se domluvit na dovolených, nemocenských, ani na útěku z práce kvůli doktorům. Jediné, co bych vytknul, je přístup agenturního lékaře. Mohl by být milejší na pacienty. Mimo to můžu agenturu vřele doporučit. Výplaty byly včas i se srozumitelnou výplatní páskou. Personál celkově příjemný.

Jan
Operátor výroby

Jak s prací v Ceramicu, tak i s vaší agenturou Comac Jobs jsem velmi spokojený.....i když někdy to je dřina, ale jsem spokojený. A navíc přístup pro mne důležitých osob je velmi kamarádský.

Ladislav
Skladník

S agenturou spolupracuji už přes rok. Přístup všech zaměstnanců je vstřícný, snaží se vždy vyhovět i v případě mé nemoci, kdy jsem náhle onemocněla. Chápali moji situaci a podpořili mě. Je to dobrá agentura, která se snaží vždy lidem pomoci a vyjít jim vstříc.

Sylvie
Operátorka výroby

Ačkoli agentury práce nemají dobré ohlasy, musím říct, že s touto jsem spokojený. Jsem rád, že podstatná spousta věcí je zde hlavně o domluvě. Jakýkoli problém se mnou agentura řešila (řeší) co nejdříve to bylo možné (ať už ohledně papírování, smluv či pracovních pomůcek).

Viliam
Operátor expedice

Naše výhody

Flexibilita

Pošlete poptávku agentuře Zdarma

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Valerie Strebčuková z agentury Comac jobs s.r.o.

Hledám zaměstnance - Česká republika

Hledáte zaměstnance?
Oslovte najednou 53 agentur zdarma!

  • Jednoduchý formulář - napište nám, koho hledáte a na jakou pozici.
  • Agentury vás samy kontaktují s nabídkou vhodných uchazečů.
Zaslat poptávku zdarma