Zpět

Kde nás najdete

PARTNER 4 JOB s.r.o.Nad Lesem 72,
25165, Ondřejov
Zobrazit na mapě
po-pá
dle dohody (nemáme pevně stanovenou otevírací dobu)

O agentuře

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.
Hlavní specializace

- Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)
- Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další.. Pracovní místa obsazuji se stoprocentní úspěšností a dosud s nulovou fluktuací.

Poradenství v oblasti pracovněprávních vztahů:
- Personální audit-aplikace novely zákoníku práce s ohledem k požadavkům zaměstnavatele
- Kontrola pracovních smluv, dodatků, mzdových výměrů
- Pracovní doba a její rozvržení
- Vznik, změna a skončení pracovního poměru
- Průběžné pracovněprávní poradenství
- Možnost zastupování zaměstnavatele při kontrolách Státního úřadu inspekce práce

Služby

Executive Search
přímé oslovení vhodných kandidátů - head hunting

Klasický recruitment
klasický nábor zaměstnanců

Kontaktní osoby

Jana Lžičařová
602 403 276
jana.lzicarova@partner4job.cz

Doporučení uchazečů o práci

V první řadě bych Vám rád poděkoval za perfektní péči a rychlou odezvu po našem pohovoru.
V druhé řadě jsem opravdu rád, že jste vybrala právě mne na tuto pozici. Práce mne baví, je naplňující a má směr.

Erik
Systémový poradce

Spolupráce s paní Lžičařovou byla výborná. Naše setkání probíhalo ve velmi přátelské atmosféře, jednalo se spíše o neformální rozhovor za účelem poznání mých očekávání, pracovních schopností a dovedností, současně i nároků a očekávání od budoucího zaměstnavatele. Do měsíce od pohovoru jsem nastoupil do svého vysněného zaměstnání, kde jsem nyní velice spokojen. Za toto dlužím pani Lžičařové veliké díky a její agenturu mohu všem vřele doporučit.

Jan H.
Obchod

Oceňuji velmi rychlost a profesionalitu paní Lžičařové. Rychlost v komunikaci a celkový přístup označuji jako nejdůležitější pro člověka, který hledá práci. Akčnost paní Lžičařové mi velmi pomohla v nelehké životní situaci.
Velice oceňuji příjemnou atmosféru při rozhovoru, v rámci kterého jsem měl možnost neformálně a uvolněně přestavit své dosavadní zkušenosti a znalosti.
Myslím si, že paní Lžičařová dělá svou práci velmi dobře a je velmi zkušená. Mluvím z vlastní zkušenosti absolventa, který, paní Lžičařovou oslovil a za necelý měsíc získal práci v oboru, který studoval a to je pro mě důkaz té nejlepší kvality a profesionality. Opravdu mohu jen doporučit služby agentury partner4job. Moc děkuji.

Martin H.
Obchodní pozice

Jana Lžičařová je velký profesionál v oboru personalistiky. Zakládá si na osobním přístupu a o všechny kandidáty dokonale pečuje. O osud svých svěřenců se zajímá nejen v průběhu celého výběrovém řízení, ale i během zkušební doby a ještě dlouho po jejím uplynutí. Hlavním cílem je dlouhodobá spokojenost uchazečů za všech okolností. Spolupráce s Janou je naprosto skvělá a příjemná, všem určitě doporučuji.

Jana O.
Marketing

Paní Lžičařová a její přístup ke klientům mě velice mile překvapil. Do té doby jsem se nesetkal s tak příjemným vystupováním a zájmem o mou osobu. V jiných personálních agenturách, které mají za sebou dokonce nadnárodní prostředí se mi nikdy nepodařilo s jejich pomocí sehnat kvalitní pracovní nabídky. Co hůř, většina z nich v podstatě ani neměla zájem mi pomoci sehnat přijatelné pracovní pozice. Když jsem je navíc oslovil znovu, že bych měl zájem o inzerát, který mají na svých stránkách, tak mi pouze suše sdělily, že mají evidovaný můj životopis, a že mě budou kontaktovat, když se na mě bude nějaká pozice "hodit".

V agentuře Partner4job jsem našel přesně ten přístup, který bych očekával vždy! Paní Lžičařová totiž projevila zájem nejen o to mne navrhnout svým klientům a zajistit si tak svůj vlastní profit, ale i o mne jako o člověka. Zjistila si všechny potřebné informace a navrhla vhodné nabídky okamžitě a začala jednat prakticky od první chvíle, co jsme provedli vstupní pohovor. Neustále mě navíc překvapuje. Ve společnosti, kam se mi i díky ní podařilo nastoupit, jsem již téměř 2 roky. I po této době jsme spolu stále v kontaktu a projevuje neustále zájem o to, jak jsem spokojený, jak se mi daří. Je neuvěřitelně nabitá energií, neustále mne podporuje a komunikuje a je akční. V době, kdy si každá společnost musí hlídat svého zákazníka, je tento přístup nezbytný, ale ne každá firma se na tento servis zaměřuje. Partner4job patří rozhodně mezi ty pro mne kvalitní personální agentury, které se nehoní pouze za mamonem, ale dodávají komplexní a kvalitní služby. Bonus navíc je milý a osobní přístup paní Lžičařové, které bych chtěl ještě jednou i touto cestou poděkovat za její zájem, její pomoc a za to, že mám práci, která mě baví.

Jirka Z.
After Sales

Aktuální nabídky na

PARTNER 4 JOB s.r.o. nabízí
41 volných pracovních míst

Zobrazit nabídky

Fotogalerie

Pošlete poptávku agentuře Zdarma

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Lžičařová z agentury PARTNER 4 JOB s.r.o.

Hledám zaměstnance - Česká republika

Hledáte zaměstnance?
Oslovte najednou 53 agentur zdarma!

  • Jednoduchý formulář - napište nám, koho hledáte a na jakou pozici.
  • Agentury vás samy kontaktují s nabídkou vhodných uchazečů.
Zaslat poptávku zdarma