Zpět

PIKE GROUP s.r.o.

Adresa
Zahradní 59, 29429, Mladá Boleslav - zobrazit na mapě

O agentuře

Zakladatelem společnosti PIKE GROUP je pan Zdeněk Štika, který v oblasti zaměstnávání externích pracovníků začal podnikat již v roce 1993. Společnost si zakládá především na tradici kvalitně a poctivě odvedené práce pro svoje klienty. Klienti se k nám rádi vracejí, protože poskytujeme silné, stabilní a bezpečné zázemí. Za tyto léta zkušeností prošly společností desetitisíce uchazečů, čerpáme tedy z bohatých a kvalitních zkušeností.

Firma PIKE GROUP se nezaměřuje pouze na pracovní síly z tuzemského pracovního trhu, ale snaží se svým klientům zajistit kvalitní personál i z jiných národních destinací. Naší firmou prošli již pracovníci ze Slovenska, Polska, Maďarska, Bulharska, Ukrajiny, Mongolska a Vietnamu a dle požadavků uživatele jsme schopni v krátkém časovém horizontu jeho představy naplnit. Pracovníci ze vzdálených či exotických zemí podléhají všem potřebným zvláštním zdravotním prohlídkám a jejich zaměstnávání je striktně v souladu s českými zákony.

Ke každé skupině zaměstnanců je přidělen koordinátor, který 24 hodin denně dohlíží na své pracovníky na středisku. Kontroluje nástupy na každou směnu a okamžitě řeší případně vzniklé komplikace. Na každých cca 50 lidí přidělujeme jednoho koordinátora, tak aby se dokázal plnohodnotně věnovat přiděleným pracovníkům.

U národností, kde vzniká jazyková bariéra, zajišťujeme ke každé skupině pracovníků tlumočníka, aby nevznikaly jazykové problémy na žádné ze zajišťovaných směn.

Kontaktní osoby

Zdeněk Štika
+420 736 480 049
z.stika@pike-cz.cz

Služby

Assessment centrumkomplexní diagnostický program, modelové situace, ukázky práce v týmu
Development centrumzmapování kompetencí zaměstnanců, nastavení plánů jejich dalšího rozvoje.
Firemní vzdělání
Klasický recruitmentklasický nábor zaměstnanců
Outplacementproces pomoci lidem při ztrátě zaměstnání
Outsourcingexterní zajišťování podpůrných činností firmy
Temporary helpdočasná výpomoc
Try & Hirezaměstnanec na zkoušku

Otevírací doba

pondělí
07:00 - 15:00 hodin
úterý
07:00 - 15:00 hodin
středa
07:00 - 15:00 hodin
čtvrtek
07:00 - 15:00 hodin
pátek
07:00 - 14:00 hodin

Pobočky

PIKE GROUP s.r.o.
Zahradní 59
Mladá Boleslav 29429
tel.: +420 736 480 049

Pošlete poptávku agentuře Zdarma

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zdeněk Štika z agentury PIKE GROUP s.r.o.