Zpět

Kde nás najdete

Trenkwalder, a.s.Heřmanická 1648/5,
710 00, Ostrava
Zobrazit na mapě
pondělí
08:00 - 16:00 hodin
úterý
08:00 - 16:00 hodin
středa
08:00 - 16:00 hodin
čtvrtek
08:00 - 16:00 hodin

polední přestávka
11:00 - 12:00 hodin

O agentuře

Společnost Trenkwalder, a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Služby

Assessment centrum
komplexní diagnostický program, modelové situace, ukázky práce v týmu

Development centrum
zmapování kompetencí zaměstnanců, nastavení plánů jejich dalšího rozvoje.

Executive Search
přímé oslovení vhodných kandidátů - head hunting

Firemní vzdělání

Klasický recruitment
klasický nábor zaměstnanců

Outplacement
proces pomoci lidem při ztrátě zaměstnání

Outsourcing
externí zajišťování podpůrných činností firmy

Průzkum pracovní spokojenosti

Psychodiagnostika

Temporary help
dočasná výpomoc

Try & Hire
zaměstnanec na zkoušku

Kontaktní osoby

Kontakt pro uchazeče - Centrála Ostrava
+420 553 105 100, +420 553 105 100
Infoczech@trenkwalder.com

Články

Čtyřdenní pracovní týden - jaký bych měl dopad na náš pracovní výkon?

Myšlenka čtyřdenního pracovního týdne je ve světě stále populárnější. Jaký dopad má tato změna na fungování podniků a jejich pracovníků? Přechod ze současného pětidenního pracovního týdne na ...

Pro uchazeče o práci - Marketingové oddělení 30.10.2023

5 tipů, jak zlepšit rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem

Určitě jste se už setkali s pojmem work-life balance . Tento známý pojem znamená najít rovnováhu mezi prací a volným časem. Chcete-li být v životě šťastnější, je velmi důležité si správně stanovit ...

Pro uchazeče o práci - Pobočka České Budějovice 30.10.2023

Dlouhodobě nezaměstnaní: příběhy za statistikami

Dlouhodobá nezaměstnanost je předmětem zkoumání ministerských úředníků, statistiků, sociologů, teoretiků sociální práce a řady dalších společenskovědních profesí. Nahlíženo touto optikou se ale lehce...

Pro uchazeče o práci - Kontakt pro uchazeče - Centrála Ostrava 12.06.2019

Doporučení klientů

Naše společnost Robert Bosch, spol. s r.o. České Budějovice již mnoho let nepřetržitě využívá služeb společnosti Trenkwalder a.s., jež díky své spolehlivosti, právně čistému jednání a kvalitě služeb opakovaně uspěla v globálním tendru Bosch Group. Kromě klíčové úlohy při zajišťování personální kapacity v dělnických profesích využíváme i možností podpory a konzultací z různých oblastí personalistiky či účasti na odborných školeních a akcích, které společnost Trenkwalder a.s. nabízí.
Oceňujeme vysoce profesionální přístup a vstřícné, přátelské jednání zaměstnanců společnosti Trenkwalder a.s.

Veronika Krůšková
Veronika Krůšková (Robert Bosch, spol. s r. o.)
Personální oddělení

Se zástupci společnosti Trenkwalder a.s. spolupracujeme již od roku 2019. Jejich služeb využíváme v rámci agenturního zaměstnávání a v oblasti náboru na pozice v naší společnosti.
Společnost Trenkwalder a.s. vnímáme jako partnera pro dlouhodobou a perspektivní spolupráci, a z tohoto důvodu ji s klidným svědomím můžeme doporučit i jiným zaměstnavatelům.

Ing. Andrea Veselá
Ing. Andrea Veselá (Novavax)
HR oddělení

S pracovní agenturou Trenkwalder spolupracujeme od roku 2015. Ve spolupráci se zástupem agentury shledávám zejména vstřícnost a schopnost rychlé reakce řešit případné požadavky ze strany naší společnosti jako uživatele přidělených zaměstnanců.
Rovněž ze strany přidělených zaměstnanců nejsou žádné stížnosti ohledně vyplácení mezd a jakékoliv případné nesrovnalosti jsou ihned aktivně řešeny a vysvětleny. Všechny dokumenty jsou vždy včas a řádně připraveny a doručeny v požadovaném termínu.

Jana Grafová
Jana Grafová (ABB)
HR Business Partner

Na společnosti Trenkwalder a.s. dlouhodobě oceňujeme profesionalitu, péči o své zaměstnance během dočasného přidělení, flexibilitu a reakci na operativní změny. Oceňujeme výbornou spolupráci a profesionální komunikaci s koordinátorem agentury Trenkwalder v operativních záležitostech a taktéž oceňujeme spolupráci při řešení koncepčních a strategických záležitostí.
Náš dlouholetý a zkušenostmi prověřený obchodní vztah je stále pevným a důležitým základem pro pokračování spolupráce s agenturou Trenkwalder a.s.

Petr Kulhánek
Petr Kulhánek (Continental)
Production Manager

Castrol CEE Sp. z o.o. as part of bp Group has been cooperating with Trenkwalder, a.s. since 2017. During those years we had an opportunity to observe the high quality of services provided by our business partner.
Trenkwalder, a.s. is a company that provides a varius scope of HR services – our cooparation is focused on emplyment professional staff in locations where Castrol brand has no local branches.

Katarzyna Bełczewska
Katarzyna Bełczewska (CASTROL CEE SP. Z.O.O)
P&C Advisor

Doporučení uchazečů o práci

Rád bych poděkoval paní Andree Bauernöplové, která mi byla velkou pomocí v procesu hledání nové pracovní příležitosti. Její odbornost, porozumění mým potřebám a skvělá komunikace byly klíčem k úspěchu.
Její schopnost najít správnou shodu mezi pracovním místem a mnou byla nadstandartní stejně jako její profesionalita a ochota. Z této zkušenosti mám velmi pozitivní dojem a proto mohu paní Bauernöplovou určitě doporučit.

Bc. Rostislav Štefan
Obchodní zástupce

Naše výhody

30 let

Úspěšně spojujeme lidi a firmy již více než 30 let!

14 poboček

V České republice máme 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních).

Mezinárodní

Naše společnost se sídlem v Rakousku nyní působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami.

Fotogalerie

Pošlete poptávku agentuře Zdarma

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kontakt pro uchazeče - Centrála Ostrava z agentury Trenkwalder, a.s.

Hledám zaměstnance - Česká republika

Hledáte zaměstnance?
Oslovte najednou 53 agentur zdarma!

  • Jednoduchý formulář - napište nám, koho hledáte a na jakou pozici.
  • Agentury vás samy kontaktují s nabídkou vhodných uchazečů.
Zaslat poptávku zdarma